Вікісловник:Статистика адміністраторів: відмінності між версіями
Вилучено вміст Додано вміст
Немає опису редагування |
Немає опису редагування |
||
Рядок 1:
== <big>2018</big> ==
{| class="wikitable sortable"
Рядок 26 ⟶ 23:
!Права
|-
|{{U|
|
|20
|0
|0
|0
Рядок 79 ⟶ 32:
|0
|0
|3
|[https://xtools.wmflabs.org/ec-yearcounts/uk.wikipedia.org/Ahonc ?]
|
|
|
|-
|{{U|Al Silonov}}
|
|22
|0
|5
|0
|0
|0
|0
|0
|[https://xtools.wmflabs.org/ec-yearcounts/uk.wiktionary.org/Al%20Silonov ?]
|
|
|
|-
|{{U|Albedo}}
|
|
|0
|0
|0
|0
|0
|0
|0
|[https://xtools.wmflabs.org/ec-yearcounts/uk.wiktionary.org/Albedo ?]
|
|
|
|-
|{{U|Фільтр редагувань}}
|0
|0
|0
|0
|0
|0
|0
|0
|0
| colspan="4" |Цей бот не займається редагуванням Вікіпедії
|}
<span style="background:#FFCCCB;">Червоним</span> виділені користувачі, які у
[[Категорія:Вікіпедія:Адміністратори]]
[[Категорія:Вікіпедія:Статистика]]
|